Wydarzenie


REKLAMA

Teatr Piasku - Mały Książę, Włocławek, 28 września

Data i godzina wydarzenia: 

sobota, 28 Wrzesień, 2019 - 16:30

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM W WYKONANIU GWIAZDY PROGRAMU "MAM TALENT" - TETIANY GALITSYNY

Mały książę" to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi. Zwyciężczyni programu "Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYRem i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko - historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting).

Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia. "Mały Książę" (wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że " wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają..." Zapraszamy Państwa do magicznej krainy dzieciństwa, by zobaczyć świat na nowo wrażliwymi oczami kilkuletniego bohatera. Przed nami niesamowite show w wykonaniu gwiazdy "Mam Talent" - Tetiany Galitsyny. Poruszająca opowieść o Małym Księciu opowiedziana światłem i wodą, malowana na żywo piaskiem, połączona z elementalmi spektaklu teatralnego. Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna, poruszająca najgłębsze emocje oprawa muzyczna. "[...] dobrze widzi się tylko sercem [...]" - zapraszamy na niespotykaną dotychczas interpretację kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych Małego Księcia. To niezwykły 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia.

Miejsce:  Centrum Kultury Browar B, Ul. Łęgska 28, Włocławek

Centrum Kultury Browar B, Ul. Łęgska 28

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/34940/W%C5%82oc%C5%82awek/Teatr+Piasku...

Centrum Kultury Browar B, Ul. Łęgska 28

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/34940/W%C5%82oc%C5%82awek/Teatr+Piasku...

Zdobądź bilety

Więcej w tej kategorii

Świnka Peppa - Wielka Niespodzianka! Wśród piosenek, wesołej muzyki, tańców i wspólnej zabawy...

Kolejne spotkanie z artystami z Filharmonii Pomorskiej już 17 marca o 12.00. Podczas...

Kolejne spotkanie z artystami z Filharmonii Pomorskiej już 17 lutego o 12.00. Koncert dla...