Wydarzenie


REKLAMA

Rozrywkowe lato w Myślęcinku - zabawa dla całej rodziny, 14, 21 i 28 lipca

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień do ndz. lip 21 2019. Uwzględnia również ndz. lip 28 2019.

Zapraszamy całe rodziny na darmowe spotkania pełne atrakcji do Parku Rozrywki w Myślęcinku! W najbliższą niedzielę (14 lipca) do wspólnej zabawy wciągną Teatr Za Jeden Uśmiech i Szkoła Tańca ECHO art.

Każde niedzielne spotkanie w myślęcińskim Parku Rozrywki odbędzie się o godzinie 15.

Rozrywkowe lato otworzy spektakl o Rycerzu Bolko z Kociejdziury i Królewnie z Wieży w wykonaniu krakowskiego Teatru Za Jeden Uśmiech. To zabawna historia dzielnego rycerza pragnącego ocalić uwięzioną królewnę Matyldę. Zadanie to okazuje się niełatwe, a po drodze czeka mnóstwo przygód. O godzinie 16.30 natomiast o dobrą zabawę zadba Szkoła Tańca ECHO art. To multimedaliści konkursów o randze ogólnopolskiej, wielokrotni Mistrzowie Polski, Mistrzowie Europy i medaliści Mistrzostw Świata. Doceniani za niezwykle wysoki poziom techniczny i artystyczny, a przede wszystkim za wyjątkowe choreografie. Poprowadzą animacje taneczne, gry i zabawy muzyczne, a także zaprezentują swoje turniejowe pokazy. Na stoiskach obok Akademia Wynalazców pokaże, czym jest m.in.  robotyka i jak mądrze się bawić i uczyć jednocześnie, a Centrum Edukacji Nowodworska „Biret” w ramach wspólnej zabawy poza animacjami dla dzieci przedstawi ofertę edukacyjną dla najmłodszych i nie tylko.
Rodzinne spotkania w Parku Rozrywki odbywają się przy Muzeum Ziemi, są darmowe- na te teren można wejść bez biletu.
A co w następnych tygodniach?

21 lipca Teatr Vaśka przedstawi baśń o Złotej rybce i opowie o Piernikowych potyczkach, a klaun Pablo zaprezentuje „Waliza show”.

28 lipca natomiast wraz z Grupą Eventową Funimki będzie można wziąć udział w pirackich harcach, a także nauczyć się jeździć na deskorolce w specjalnej strefie 4freaks.  Tematy sierpniowych spotkań zostaną podane pod koniec lipca.

Więcej w tej kategorii

Raz w miesiącu ogłaszamy dzień malucha! W kwietniu 12 dnia! o 12:00 Gordonki z rozśpiewaną ciocią...

„EKO GRANIEna dywanie” to nowa seria spotkań z muzyką dla NAJmłodszych! Będą spotkania z...

W Wielkanoc warto odejść od stołu i wybrać się na spacer do Myślęcinka! Atrakcje przygotował Ogród...