REKLAMA


REKLAMA

Wydarzenie

Bajkowa Bydgoszcz, 31 maja

Wydział Zarządzania UTP, Urząd Miasta Bydgoszczy oraz Urząd Marszałkowski już po raz trzeci mają zaszczyt zaprosić na niepowtarzalny Dzień Dziecka! „Bajkowa Bydgoszcz” rozpocznie się paradą z Placu Wolności na Wyspę Młyńską 31 maja dokładnie w południe. Organizatorzy serdecznie zachęcają do udziału w przebraniach rodziny z dziećmi. Na Wyspie Młyńskiej rozstrzygnięty zostanie konkurs na Bajkową Rodzinę Roku, a zwycięzcom zostaną wręczone nagrody!

Ponadto na Wyspie na bydgoszczan czekać będą liczne atrakcje: warsztaty, animacje, konkursy, występy i niespodzianki przygotowane specjalnie dla najmłodszych. Partnerem strategicznym imprezy jest Express Media, który w ramach programu „Tu jest super, tu jest smacznie”, będzie prowadził warsztaty kulinarne.

Organizatorzy pragną zachęcić rodziny do wspólnego spędzania czasu oraz podejmowania aktywności fizycznej. Celowym jest również promowanie idei wolontariatu – w wydarzeniu weźmie udział 100 wolontariuszy.

Bajkowa Bydgoszcz” to inicjatywa niepowtarzalna, zbudowana całkowicie z dobrych chęci studentów, kadry naukowej oraz partnerów imprezy!

Projekt jest częściowo finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Gwarantowana zabawa dla całej rodziny!

Szczegóły na www.bajkowabydgoszcz.pl oraz na www.facebook.com/BajkowaBydgoszcz.

Kategorie: 

Więcej w tej kategorii

3 czerwca 2018 roku, już po raz szósty w naszym mieście odbędzie się impreza plenerowa „Bajkowa...

4 czerwca b.r., już po raz piąty w Bydgoszczy odbędzie się impreza plenerowa „Bajkowa Bydgoszcz”,...

Już 29 maja ulice Bydgoszczy oraz Wyspa Młyńska zamienią się w bajkową krainę. Stanie się tak za...