Wydarzenia

„Psi patrol" za darmo podczas poranków w Multikinie! Bydgoszcz, Włocławek, 19, 20 października

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się codziennie do ndz. paź 20 2019.
20/10/2019 - 10:30

„Psi patrol" to bez wątpienia jedna z najbardziej uroczych animacji dla najmłodszych dzieci. Serial opisuje przygody ośmiorga bohaterskich szczeniąt, które wraz z dziesięcioletnim chłopcem bez wahania ruszają na pomoc zwierzakom w potrzebie. Każdy w piesków ma swoje indywidualne cechy oraz wyjątkowy ekwipunek, który zawsze sprawdza się podczas akcji specjalnych. Wszystko pokazane jest z humorem, bajki zawsze kończą się dobrze, a dzieci przy okazji zabawy uczą się odpowiedzialności.

Teatr magicznych baniek w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz, 19 paździenika

Teatr magicznych baniek w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz

Jaka jest najlepsza recepta na dobre samopoczucie wszystkich dzieci? Już 19 października maluchy biorące udział w przedstawieniu w Centrum Handlowym Auchan Bydgoszcz przekonają się, że zabawa z bańkami mydlanymi wprawia wszystkich w świetny nastrój! Udział w przedstawieniu jest bezpłatny!

Grupa wsparcia dla mam karmiących piersią, Bydgoszcz, od 22 października

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień do śr. paź 30 2019. Uwzględnia również wt. lis 05 2019, czw. lis 14 2019, wt. lis 19 2019, śr. lis 27 2019, czw. gru 05 2019, śr. gru 11 2019.
22/10/2019 - 15:30

Stowarzyszenie Małyssak i Grupa Wsparcia Karmienia Piersią oraz Mlekiem Kobiecym zapraszają na spotkania grupy w realu. Spotkania grupy wsparcia to spotkania skierowane w szczególności do mam, które przeżywają trudności w karmieniu piersią swoich dzieci. Na spotkaniach będziemy skupiać się na konkretnych problemach, z którymi przybędą mamy. Zapraszamy z maluszkami. Rozmowy będą prowadzone przez specjalistki - położne posiadające głęboką wiedzę na temat laktacji potwierdzoną certyfikatami.

Kategorie: 

Jazz Baby vol.1.2, Bydgoszcz, 26 października {zapowiedź}

Data i godzina wydarzenia: 

26/10/2019 - 10:30

Połączenie dziecięcej zabawy i muzycznych doświadczeń, którym jest każde rytmiczne klaśnięcie w dłonie!!
Projekt muzyczny stworzony z miłości do dzieci i wolności jazzowych aranżacji. Tekst, rytm i każda forma ekspresji stają się zaraźliwe dlatego to koncert dla dużych i małych, tych leżących i tych wyrażających się w ciągłym ruchu. Śpiew, taniec, podskoki i tupanie ! Jazz baby! - tutaj wszystko dozwolone - liczy się wolność.

Targi przyjazne rodzinie, Bydgoszcz, 20 października

Data i godzina wydarzenia: 

20/10/2019 - 10:00

Prezydent Miasta Bydgoszczy wraz z partnerami Programu Bydgoska Rodzina 3 plus serdecznie zapraszają na Targi Przyjazne Rodzinie

20 października, godzina 10:00 w Hali Tenisowej CWZS Zawisza przy ul. Gdańskiej 163.

W programie m.in. warsztaty, porady specjalistów, pokazy, występy, kąciki gastronomiczne. A na dzieci małe i duże będzie czekać wiele atrakcji. Serdecznie zapraszamy!

XXVI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Lalek "Spotkania", Toruń 11-19 października

W dniach 11- 19 października w Teatrze „Baj Pomorski” w Toruniu odbędzie się 26. MFTL „Spotkania”. Festiwal stanowić będzie okazję do eksploracji najciekawszych zjawisk z szeroko pojmowanego teatru formy.

Kategorie: 

Sobotnie Poranki Plastyczne, Toruń, {każda sobota}

Data i godzina wydarzenia: 

Powtarza się co tydzień w sobota do sob. gru 14 2019.
26/10/2019 - 11:00

Sobotnie Poranki Plastyczne to propozycja Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu, skierowana do 3-5 letnich dzieci oraz ich rodziców. Takie wspólne spotkania w pracowni dydaktycznej są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie edukacją plastyczną dzieci, które nie uczestniczą jeszcze w regularnych, organizowanych przez Galerię zajęciach popołudniowych.

Teatr Piasku - Mały Książę, Włocławek, 28 września

"MAŁY KSIĄŻĘ" - SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM W WYKONANIU GWIAZDY PROGRAMU "MAM TALENT" - TETIANY GALITSYNY

Małyssak – Małychuścioch - projekt, Bydgoszcz, od 3 października - wstęp wolny {zapisy}

Stowarzyszenie Małyssak i Miasto Bydgoszcz zapraszają do udziału w projekcie: “Małyssak – Małychuścioch”. Dzięki finansowaniu ze środków budżetu Miasta Bydgoszczy udział w projekcie jest BEZPŁATNY.

Kategorie: 

Strony