Moda i Design

Akcja BIWAK! Co zabrać na wakacyjny wyjazd?

Szykujesz się na biwak harcerski? A może rodzice Cię zgłosili na obóz sportowy i znalazłeś się przed trudnym dylematem, a mianowicie – co ze sobą zabrać? O ile dokładną listę potrzebnych akcesoriów dostałeś od organizatora, to w kontekście garderoby nie wiesz nic. Nie przejmuj się! Chętnie pomożemy w tym trudnym zadaniu! Usiądź wygodnie i zapoznaj się z treścią tego artykułu. Zapraszamy!

 

Mamo kupuj w sieci bez ryzyka

Dziś już nikogo nie dziwi fakt, że nie wychodząc z domu kupujemy ubrania, urządzamy na nowo mieszkanie, czy zamawiamy wprost do naszej lodówki produkty spożywcze. Nieograniczona możliwość zakupów internetowych wiąże się jednak z ryzykiem rozczarowania przy rozpakowywaniu paczki. Jak ustrzec się przed niewłaściwym wyborem?

Pierwsza na świecie inteligentna kołyska która skutecznie uspokaja i usypia niemowlę.

Szwajcarski projektant Yves Behar przy współpracy ze znanym pediatrą i autorem książki "Najszczęśliwsze niemowlę w okolicy" dr Harvey'em Karp stworzyli inteligentną kołyskę, która nie tylko oferuje stylowe i estetyczne walory, ale jest także wyjątkowo dobrze przygotowana do tego by sprostać najważniejszym potrzebom niemowlęcia. Snoo jest pierwszą tego rodzaju kołyską, która ma wbudowane czujniki monitorujące płacz dziecka i dostosowującą swój ruch i dźwięk w celu uspokojenia i uśpienia niemowlęcia.

10 inspiracji na gwiazdkowe prezenty dla dzieci

Jeszcze tylko 3 tygodnie do Świąt, jest to zatem dobry czas by już teraz nabyć dla dzieci i rodziny prezenty i jednocześnie ustrzec się gorączkowych zakupów przed samymi świętami. Mamy dla Was garść inspiracji, oto one:

Kategorie: 

Look made with love, czyli ubieramy mamy i córki

Rozmowa z Agnieszką Kalita Maciejczyk - projektantką, mamą dwóch dziewczynek i twórczynią marki Look made with love.

Agnieszko, jeszcze rok temu Twoje życie wyglądało inaczej: w ciągłym biegu, wiecznym pędzie, przy nieustannym braku czasu dla siebie i rodziny.

LOOK made with love - czyli moda dla mamy i córki w miejskim swobodnym stylu.

LOOK made with love - to nowa marka typu slow, made in Poland… made with love…

oraz made in Kujawsko- Pomorskie - to moda dla mamy i córki w miejskim swobodnym stylu.

Agnieszka Kalita Maciejczyk - bydgoska mama z pasją stworzyła nową markę odzieżową

   

Kategorie: 

Zwykły niezwykły sklep - Mularoom

Większość mieszkańców grodu nad Brdą pamięta czasy, kiedy to na zakupy (szczególnie po buty i odzież) wybierano się głównie do centrum miasta, w tym m.in. na ulicę... Dworcową. Obecnie  powracamy do tego, co było i chętniej wybieramy się na zakupy do sklepów, które mieszczą się poza wielkimi galeriami. Tak jest w przypadku Mularoom: już od progu widać, że nie jest to zwykły sklep.

 

Kategorie: 

COOCOO.pl – magiczny sklep dla rodziców {możesz odwiedzić wirtualnie bądź stacjonarnie w Bydgoszczy}

Mądre, kreatywne, edukacyjne i estetyczne zabawki najlepiej kupować  w małych sklepach,  te bowiem mają starannie wyselekcjonowany swój asortyment. W Bydgoszczy doczekaliśmy się otwarcia takiego sklepu – coocoo.pl - bo o nim mowa zachwyca nie tylko wnętrzem, designem, ale też ilością niesamowitych zabawek, do tego stopnia, że dorosły czuje się tu jak dziecko – chciałby kupić wszystko.

Kategorie: 

"Dollsgallery" - lalki tworzone z pasją

wywiad z Justyną Rafińską- Zając – twórczynią marki Dollsgallery.

Bardzo się cieszę, że zaprosiłaś mnie do swojego domu, w którym już od progu, poprzez wystrój wnętrz, dobór kolorów można zauważyć Twój zmysł artystyczny, to co widzę  tutaj można zobaczyć też w lalkach, które szyjesz, które są estetyczne, kolorowe i wykonane z niezwykłą precyzją. Osobiście jestem nimi zauroczona. A jak to się wszystko zaczęło? Co Ciebie zainspirowało?

Strony